Stayloop Kinshicho 402

  • 29 m²

Stayloop Kinshicho 402 Tokio appartement van 29 m² is gelegen op ongeveer 25 minuten te voet van het Vuurwerkmuseum van Ryogoku en binnen 2 km afstand van de Nakamise winkelstraat van Asakusa. Het appartement kan tot 2 huisvesten.

Het appartement biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

De accommodatie beschikt over zelfvoorzienende faciliteiten, zoals een keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.

Het 1-slaapkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Sumida (Speciale ) van Tokio, op ongeveer 4 km van Shinobazu Pond. Op ongeveer 10 minuten te voet van Kinshicho metrostation is Stayloop Kinshicho 402 appartement vrij dicht bij de Arai Associates. Deze accommodatie is gesitueerd op ongeveer 7 km van Iidabashi treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Stayloop Kinshicho 402 Tokio
Stayloop Kinshicho 201
Mobiele prijsaanbieding

Stayloop Kinshicho 201

9.0
Schitterend 1 beoordeling
1 m van de accommodatie
USD 320 USD 288
per nacht
Fiore Kinshicho By Tranova
Mobiele prijsaanbieding

Fiore Kinshicho By Tranova

7.4
Goed 72 beoordelingen
258 m van de accommodatie
USD 78 USD 70
per nacht
Skyhotel Kikukawa 駅徒歩2分 秋葉原 新宿直行
Mobiele prijsaanbieding

Skyhotel Kikukawa 駅徒歩2分 秋葉原 新宿直行

9.1
Schitterend 165 beoordelingen
544 m van de accommodatie
USD 51 USD 46
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Kinshicho Station
    500 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerHotels and Inns Business Act | 墨田区保健所 | 2墨福衛生環境第251号
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Stayloop Kinshicho 402 appartement gelegen?
      Stayloop Kinshicho 402 appartement is in de wijk Sumida (Speciale ) van Tokio gesitueerd, op 1 km afstand van het Vuurwerkmuseum van Ryogoku.
    • ❓
      Welke attracties liggen er in de buurt van Stayloop Kinshicho 402 appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Stayloop Kinshicho 402 appartement zijn onder andere Shinobazu Pond, het Vuurwerkmuseum van Ryogoku, de Nakamise winkelstraat van Asakusa.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Stayloop Kinshicho 402 appartement te verblijven?
      Een overnachting in Stayloop Kinshicho 402 appartement kost $119.
    • ❓
      Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Yakiniku Kokokara Kinshicho Honten en Charcoal Cuisine Toribariki Kinshicho Main Shop restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een keuken in Stayloop Kinshicho 402 appartement?
      Bij Stayloop Kinshicho 402 appartement kunnen gasten gebruik maken van een keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • ❓
      Wat is de afmeting van het appartement?
      Het appartement meet 29 m².
    • ❓
      Voldoet Stayloop Kinshicho 402 appartement aan de eisen van zakenreizigers?
      Stayloop Kinshicho 402 appartement heeft een aantal faciliteiten voor zakenreizigers, waaronder een bureau.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Tokyo Haneda Luchthaven
    24 km

    Treinstations

    Kinshicho Station
    500 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Stayloop Kinshicho 402 Tokio

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten